Můj účet Seznam přání

Luminiscenční přelepky na klávesnici – západoslovanské jazyky

  • $4,00


Svítící ve tmě samolepky na klávesnici za dne mají krásnou bílou barvu. Písmenka čerpají energii z denního světla nebo umělého osvětlení, a následně ji potmě vydávají ve formě žlutozeleného světla. Vytištěné na tenké, velmi přilnavé průhledné folii.

Fosforeskující nálepky obsahují všechny znaky, včetně základních Interpunkčních znamének (kompletní sadu matematických znaků najdete zde) а slouží především jako doplněk klávesnic s cizojazyčným rozložením kláves a pro podsvícené klávesnice. Přelepky se snadno instalují a díky jejich obdélníkovému tvaru se zaoblenými rohy ve velikostí pouze 6,5 mm na výšku a šířkou dle šíře znaku (od 3 mm do 5 mm) se mohou nalepit k jakémukoliv okraji klávesy. Všechny samolepky mají ochrannou matnou vrstvu, aby byla zajištěna jejich trvanlivost.

Pamatujte, že fosfory potřebují absorbovat světlo, aby znovu svítily. Některé světlo je absorbováno lépe než jiné. Obvykle bude uvolněné světlo jasnější ihned po nabití a během první půl hodiny. Tip: Ultrafialové světlo funguje nejlépe a nabíjí se v nejrychlejším čase.

Pro zaslání velkoobchodního ceníku nás prosím kontaktujte.

Kód výrobku: s_slovan glow

Napsat recenzi

Špatný            Dobrý

Podobné výrobky