Můj účet Seznam přání

Pro zaslání velkoobchodního ceníku nás prosím kontaktujte.

ZPŮSOBY PLATEB


Platba předem na účet

>  Při převodu na účet může dokončení objednávky trvat 1‑3 pracovní dny dle Vámi vybrané banky.  Zboží expedujeme až po uhrazení platby!

>  Po potvrzení objednávky e‑mailem uhraďte uvedenou sumu na účet 2801692712/2010 (Fio bank), jako variabilní symbol použijte číslo objednávky. Přijímáme platby v CZK i v EUR. Platební rekvizity zasíláme po dokončení objednávky nebo uvidíte v posledním kroku potvrzení objednávky

>  Zpracování platby může trvat i tři dny (převod z účtu na účet, spárování platby s objednávkou, vystavení faktury), po potvrzení platby se zboží expeduje.

>  Pokud převod částky neproběhne v pořádku do 7 dnů od odeslání objednávky, objednávku automaticky stornujeme!


Hotově při osobním převzetí

>  Výdejné místo: SOVA COPY, Chelčického 782/1, Praha 3‑Žižkov (Po‑Pá: 10:00‑17:00).

>  SOVA COPY sídlí přímo na zastávce tramvají Lipanská (tram 5, 9, 26, 55, 58). Autem nejlépe dostanete z ulice Prokopova. Parkovat lze krátkodobě přímo v ulici, zboží Vám budeme rezervovat 3 pracovní dny od potvrzení objednávky, pokud se nedomluvíme jinak.

Upozornění: výdejní místo slouží pouze pro objednávky uskutečněné v internetovém obchodě prelepkynaklavesnici.cz.

>  Faktura za objednané a zaplacené zboží Vám přijde e‑mailem, papírovou verzi do balíku nepřidáváme.


Rychlý bankovní převod PayPal.

Rychlý a bezpečný způsob jak můžete poslat peníze během několika sekund i v českých korunách. Můžete platit kreditní kartou, pokud nemáte PayPal účet.


MOŽNOSTI DORUČENÍ ZBOŽÍ

Pokud je veškeré vámi vybrané zboží na skladě, odesíláme nejpozději do 3 dnů po obdržení platby. Pokud vám nejsme schopni objednané zboží v uvedeném termínu dodat, upozorníme vás následně po přijetí objednávky.

Doporučené psaní: 50 Kč

Česká pošta odpovídá za ztrátu zásilky a za poškození nebo úbytek obsahu zásilky. Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné následující den po dni podání zásilky. Informace je možno získat dvěma způsoby:

– Sledujte zásilku v systému naší služby Sledování zásilek (Track & Trace).

Obyčejné psaní: 25 Kč

Jen na Vaše riziko, tyto zásilky nejsou nijak pojištěné, ani od nich není žádný doklad o odeslání. Pošta vám nedá sledovací číslo, a pokud se dopis ztratí, nenese za něj pošta ani odesílatel odpovědnost.


Osobní vyzvednutí zboží: 20 Kč

> Tento způsob doručení zvolte pouze tehdy, pokud si chcete svojí objednávku vyzvednout osobně na výše uvedeném místě: SOVA COPY, Chelčického 782/1, Praha 3‑Žižkov (Po‑Pá: 10:00‑17:00) a zaplatit hotově.

> Nejedná se o kamennou prodejnu nýbrž pouze o možnost na daném místě smluvit schůzku a předat zboží, předchozí domluva je tedy v tomto případě nutná.

> Po zpracování objednávky budete informováni až bude objednávka připravena k vyzvednutí. Dokud výzva k odběru nepřijde, nelze objednávku vyzvednout! Po vytvoření objednávky vyčkejte prosím na výzvu k osobnímu odběru, kterou Vám zašleme na Váš email, jakmile budeme mít pro Vás přichystáno veškeré zboží z objendávky.

> Vaše objednávka je k vyzvednutí na výdejním místě po dobu 7 dnů. Pokud ji chcete prodloužit, prosím kontaktujte nás. 


VÝMĚNA ČI VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V případě, že zboží nevyhovuje Vašim představám, můžete ho bez udání důvodu vrátit či vyměnit ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží.

Vrácené zboží se musí jevit "jako nové", tedy bez známek poškození, opotřebení a znečištění. Zboží musí být navráceno v původním obalu, veškeré přelepky, musí být stále pevně připevněny k podkladu.

Dopravu zboží hradí vždy zákazník a nelze jej vrátit.


ZÁRUKA / REKLAMACE

Nabízíme 1‑letou záruku na objednané zboží. V případě, že doručená zásilka poškozená nebo není v souladu s objednávkou, prosím kontaktujte nás a poskytněte prosím fotografie poškozené objednávky. Je‑li vaše stížnost opodstatněná, vyměníme Vám položky za naše náklady. Není‑li výměna možná, nabídneme snížení ceny nebo plnou náhradu.

Reklamace se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím a opotřebením neodpovídajícím způsobem. Životnost je dána způsobem použití a intenzitou zatížení a nemusí být vždy stejná jako záruční doba. To znamená, že při intenzivním či nesprávném užívání může být životnost některých výrobků kratší než záruční doba.

Nebudeme akceptovat stížnosti týkající se drobných barevných rozdílů mezi obrázky produktu na webu a skutečnými položkami; velikosti a umísťování přelepek na archu; drobné škrábance na povrchu viditelné pouze v určitém stavu.