Můj účet Seznam přání

MOŽNOSTI DORUČENÍ ZBOŽÍ

Zpravidla odesíláme každé pondělí, středu a pátek. Pokud vám nejsme schopni objednané zboží v uvedeném termínu dodat, upozorníme vás následně po přijetí objednávky.

Doporučené psaní70 Kč

Česká pošta odpovídá za ztrátu zásilky a za poškození nebo úbytek obsahu zásilky. Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné za hodinu po podání zásilky. Informace je možno získat dvěma způsoby:

– Sledujte zásilku v systému služby Sledování zásilek (Track & Trace).
– v systému služby VŠE V JEDNOM – 17TRACK

Obyčejné psaní: 30 Kč

Tyto zásilky nejsou nijak pojištěné. Pošta vám nedá sledovací číslo, a pokud se dopis ztratí, nenese za něj pošta odpovědnost a neodpovídá za ztrátu, poškození nebo úbytek obsahu zásilky.

Osobní odběr v Praze: 10 Kč

Výdejní místo:
Bout - bezobalový obchod s potravinami i drogerií
ul. Nitranská 918/14, 13000 Praha-Vinohrady

Po-Pá: 10:00-19:00
So: 10:00-14:00
Ne: Zavřeno

(Výdejní místo je kousek od zastávky tramvají Vinohradská vodárna (tram 10, 16) nebo Jiřího z Poděbrad (metro "A" nebo tram 11, 13). Autem nejlépe dostanete z ulice Korunní. Parkovat lze krátkodobě přímo v ulici.)

Doprava zdarma od 500 Kč

Pro zaslání velkoobchodního ceníku nás prosím kontaktujte.

ZPŮSOBY PLATEB

Platba kartou online
(nebo přes internetové bankovnictví)

Platební brána umožňuje platby pouze v rámci EU. - Rychlá a bezbečná online platba kartou
(VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro) nebo přes internetbanking
v České republice a na Slovensku.

Platba předem na účet

>  Při převodu na účet může dokončení objednávky trvat 1‑3 pracovní dny dle Vámi vybrané banky. 
Zboží expedujeme až po uhrazení platby.

>  Po potvrzení objednávky e‑mailem uhraďte uvedenou sumu na účet 2101984503/2010 (Fio bank),
jako variabilní symbol použijte číslo objednávky. Přijímáme platby v CZK i v EUR. Platební rekvizity zasíláme po dokončení objednávky nebo uvidíte v posledním kroku potvrzení objednávky.

>  Zpracování platby může trvat i tři dny (převod z účtu na účet, spárování platby s objednávkou, vystavení faktury), po potvrzení platby se zboží expeduje.

Rychlý bankovní převod PayPal.

Rychlý a bezpečný způsob jak můžete poslat peníze během několika sekund i v českých korunách. Můžete platit kreditní kartou, pokud nemáte PayPal účet.


VÝMĚNA ČI VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V případě, že zboží nevyhovuje Vašim představám, můžete ho bez udání důvodu vrátit či vyměnit ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží.

Vrácené zboží se musí jevit "jako nové", tedy bez známek poškození, opotřebení a znečištění. Veškeré přelepky, musí být stále pevně připevněny k podkladu.

Dopravu zboží hradí vždy zákazník a nelze jej vrátit.

ZÁRUKA / REKLAMACE

Nabízíme 1‑letou záruku na objednané zboží. V případě, že doručená zásilka poškozená nebo není v souladu s objednávkou, prosím kontaktujte nás a poskytněte prosím fotografie poškozené objednávky. Je‑li vaše stížnost opodstatněná, vyměníme Vám položky za naše náklady. Není‑li výměna možná, nabídneme snížení ceny nebo plnou náhradu.

Reklamace se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím a opotřebením neodpovídajícím způsobem. Životnost je dána způsobem použití a intenzitou zatížení a nemusí být vždy stejná jako záruční doba. To znamená, že při intenzivním či nesprávném užívání může být životnost některých výrobků kratší než záruční doba.

Nebudeme akceptovat stížnosti týkající se drobných barevných rozdílů mezi obrázky produktu na webu a skutečnými položkami; velikosti a umísťování přelepek na archu; drobné škrábance na povrchu viditelné pouze v určitém stavu.