Můj účet Seznam přání

Luminiscenční mini přelepky na klávesnici (svítící písmena) – Cyrilice

  • $5,00


Svítící ve tmě samolepky na klávesnici za dne mají krásnou bílou barvu. Písmenka čerpají energii z denního světla nebo umělého osvětlení, a následně ji potmě vydávají ve formě žlutozeleného světla. V setu najdete všechny jazyky, které používají k zápisu různé varianty cyrilice: ruština, ukrajinština, běloruština, bulharština, makedonština, srbština, srbochorvatština, kyrgyzština, tatarština a take staroslověnština (církevní slovanština).

Fosforeskující nálepky slouží především jako doplněk klávesnic s anglickým či jiným rozložením a vhodné pro herní klávesnice nebo podsvícené klávesnice noutbooků. Vytištěné na tenké, velmi přilnavé průhledné folii. Maloplošné nálepky se snadno instalují a díky jejich obdélníkovému tvaru se zaoblenými rohy ve velikostí pouze 6,5 mm na výšku a šířkou dle šíře znaku (od 3 mm do 5 mm) se mohou nalepit k jakémukoliv okraji klávesy. Všechny samolepky mají ochrannou vrstvu (matnou laminace), aby byla zajištěna jejich trvanlivost. Vynikající přilnavost a nízká tloušťka materiálu poskytují komfort při psaní. 

Pamatujte, že fosfory potřebují absorbovat světlo, aby znovu svítily. Některé světlo je absorbováno lépe než jiné. Obvykle bude uvolněné světlo jasnější ihned po nabití a během první půl hodiny. Tip: Ultrafialové světlo funguje nejlépe a nabíjí se v nejrychlejším čase.

Pro zaslání velkoobchodního ceníku nás prosím kontaktujte.

Kód výrobku: s_cyrillic glow

Napsat recenzi

Špatný            Dobrý

Podobné výrobky