Můj účet Seznam přání

Hindi přelepky na celou klávesnici

  • $4,50Dovolujeme si Vám poskytnout jednoduché řešení problému psaní textu v Hindi/Devanagari (हिन्दी). Toto rozložení klávesnice bylo standardizováno vládou Indie. Jedná se o standardní klávesnici pro 12 indických jazyků, včetně Devanagari, Bengali, Gujarati, Gurmukhi, Kannada, Malayalam, Odia, Tamil a Telugu. Přelepky na klávesnici s Hindi a anglickými písmeny (US rozložení) na černým pozadí přelepí původní rozložení a pomohou lidem, kteří používají dva a více jazyků, rychleji komunikovat anebo vyučit další jazyk.

Samolepky jsou velice kvalitní a neodlepují se díky velmi tenké fólii s vysokou lepivostí. Nízká tloušťka materiálu poskytují komfort při psaní. Všechny nálepky mají ochrannou vrstvu (laminaci), aby byla zajištěna jejich trvanlivost. Formát samolepky na klávesu: 12 x 13 mm (vhodné pro jakýkoliv typ a model klávesnice: notebook, laptop, PC).

Teď nově v těchto provedeních nabízíme přelepky s lesklým nebo matným povrchem. Matný povrch nálepek zlepšuje viditelnost v podmínkách slabého osvětlení. Lesklá varianta má o trochu víc sytější barvy.

Kód výrobku: m_hindi_us

Napsat recenzi

Špatný            Dobrý

Podobné výrobky