Můj účet Seznam přání

Svítící sada evropských jazyků a symbolů v latince – mini přelepky

  • $8,50


Fosforeskující nálepky obsahují písmena všech jazyků Evropy, které dnes píší latinkou, jejich interpunkční znaménka, znaky, symboly (a dokonce i jejich kombinace), které nejsou obsažené nebo jsou na jinem miste v základní anglické klavesnici. Zájmena zde zahrnutá: němčina, finština, maltština, norština, nizozemština, švédština, portugalština, španělština, rumunština, italština, islandština, francouzština, čeština, slovenština, srbsko-chorvatština, turečtina. Slouží především jako doplněk klávesnic s cizojazyčným rozložením kláves a pro podsvícené klávesnice. 

Svítící ve tmě samolepky na klávesnici a za dne mají krásnou bílou barvu. Písmenka čerpají energii z denního světla nebo umělého osvětlení, a následně ji potmě vydávají ve formě žlutozeleného světla. Vytištěné na tenké, velmi přilnavé průhledné folii. Přelepky se snadno instalují a díky jejich obdélníkovému tvaru se zaoblenými rohy ve velikostí pouze 6,5 mm na výšku a šířkou dle šíře znaku (od 3 mm do 5 mm) se mohou nalepit k jakémukoliv okraji klávesy. Všechny samolepky mají ochrannou matnou vrstvu, aby byla zajištěna jejich trvanlivost.

Pamatujte, že fosfory potřebují absorbovat světlo, aby znovu svítily. Některé světlo je absorbováno lépe než jiné. Obvykle bude uvolněné světlo jasnější ihned po nabití a během první půl hodiny. Tip: Ultrafialové světlo funguje nejlépe a nabíjí se v nejrychlejším čase.

Kód výrobku: s_euro glow

Napsat recenzi

Špatný            Dobrý

Podobné výrobky